Viens no katra auto īpašnieka galvenajiem uzdevumiem ir pasargāt savu auto no zādzībām. Labākais risinājums šajā jautājumā ir pretaizdzīšanas sistēma.

Izvēlēties labāko automašīnu pretaizdzīšanas sistēmu, kas ir bez kļūdām un uzticama, var šķist biedējošs uzdevums. Mūsu speciālisti sniegs Jums padomu un palīdzēs izvēlēties piemērotāko pretaizdzīšanas sistēmu.

Protams, uzticamākas automašīnas signalizācijas izvēle ir atkarīga no jūsu vajadzībām un drošības līmeņa, kuru vēlaties piešķirt savam auto. Bet tas nav vienīgais izšķirošais faktors. Jāņem vērā arī automašīnas vērtība un summa, ko varat atļauties un vēlaties tērēt.

Kas ir automašīnas signalizācija un kam tā paredzēta?

Sāksim ar pretaizdzīšanas ierīces definīciju. Šī ir elektroniska ielaušanās aizsardzības sistēma, kas sastāv no vairākiem komponentiem, kas signalizē par zagļa mēģinājumu pārņemt jūsu automašīnu. Tirgū ir daudz modeļu, no kuriem katram ir savas īpašības.

Kādi ir automašīnu pretaizdzīšanas ierīču veidi

Pirms jūs saprotat, kā izvēlēties efektīvu automašīnas signalizāciju, jums jāzina, ka šie produkti, kas paredzēti jūsu automašīnas drošības uzlabošanai, iedalās četros galvenajos veidos:

  • Mehānisks.
  • Elektroniskā.
  • Auto imobilaizeri.
  • Pretaizdzīšanas GPS izsekošanas sistēmas (satelīts)

Bet kura automašīnas signalizācija ir visefektīvākā starp elektroniskajiem, satelīta, mehāniskajiem modeļiem un imobilaizeriem?

Protams, šajā jautājumā uzvar sarežģītās tehnoloģiskās, precīzākas un uzticamākas, taču arī mehāniskajām ir sava efektivitāte.

Sīkāk apsvērsim katru uzskaitīto pretaizdzīšanas ierīču grupu.

Elektroniskās pretaizdzīšanas ierīces darbojas ar vadības bloku, kas saistīts ar brīdinājuma sistēmu, kas nesankcionētas iekļūšanas gadījumā dod skaņas un gaismas signālus. Sirēnas modeli iedarbina virkne sensoru, izdodot skaņas brīdinājumu, ja zaglis pieskaras automašīnai.

Daudzas signalizācijas ir aprīkotas ar papildu funkcijām, kas ļauj elektroniski bloķēt dzinēju un brīdināt par pārsega un bagāžnieka atvēršanos, kā arī trieciena un ielaušanās sensoriem.

Turklāt automašīnām ir parasts imobilaizers, kas nesen rūpnīcā ir uzstādīts daudziem modeļiem. Tas neļauj dzinējam iedarbināties, neizmantojot atslēgu. Būtībā šī tehnoloģija sāk darboties, kad jūs apstājas, izslēdzat dzinēju un izņemat atslēgu. Tādējādi ierīce pārtrauc elektrības plūsmu dzinējā un neļauj automašīnai iedarbināties, vienkārši savienojot vadus. Imobilaizera uzdevums ir atslēgt automašīnas dzīvībai svarīgās funkcijas zādzības draudu gadījumā, pēc tam to var iedarbināt tikai ar speciālu atslēgu. Tās funkciju parasti veic bezkontakta atslēgas piekariņš, kas atrodas pie automašīnas īpašnieka. Pieejot pie automašīnas, imobilaizers nolasa kodu un nosaka tā autentiskumu, t.i. izmantojot īpašu kodu kombināciju attālināti deaktivizē drošības sistēmu. Šāds kodējums ir digitālo vērtību kopums, ko ir diezgan grūti uztvert.

Satelīta pretaizdzīšanas ierīce tiek aktivizēta, izmantojot GPS (Global Positioning System) tehnoloģiju. Ierīci galvenokārt raksturo maksimāla precizitāte automašīnas stāvokļa noteikšanā. To uzskata par vienu no drošākajām automašīnu pretaizdzīšanas ierīcēm.

Izmantojot GPS izsekošanas sistēmu, satelīta pretaizdzīšanas ierīce var noteikt jūsu automašīnu jebkurā vietā ar precizitāti tikai 10 metri.

Ir svarīgi atzīmēt, ka GPS izsekotāji nespēj novērst automašīnu zādzību. Tomēr tie ļauj jums noteikt automašīnas atrašanās vietu jebkurā kartes vietā. Satelītu izsekošanas sensori, kas ir paslēpti automašīnā, sūta signālus uz apsardzes pulti, un speciālisti savukārt sazinās ar automašīnas īpašnieku. Gadījumā, ja apstiprinās, ka pie stūres nav automašīnas īpašnieks, tiek organizēta viņa meklēšana. Tas notiek šādi, faktiskās automašīnas atrašanās vietas koordinātas tiek nodotas policijas patruļām, pēc tam tiek uzsāktas operatīvās-meklēšanas darbības, lai atrastu nozagto automašīnu.

Jāteic, ka atsevišķos rajonos GPS klātbūtne nav nemainīga, turklāt ir aizliegtas ierīces – mobilie traucētājierīces –, kas traucē GPS. Šīs ierīces neitralizē signālu, padarot automašīnu neredzamu 100 metru attālumā. Ar speciāla aprīkojuma palīdzību pieredzējis gaisa laupītājs var noteikt GPS, atspējot vai traucēt sakaru līdzekļus ar satelītiem.

Priekšrocība ir tāda, ka īpašnieks var izsekot savas automašīnas atrašanās vietai, izmantojot savu mobilo tālruni, kas ir ļoti ērti.

Mehāniskie aizsardzības līdzekļi pret zādzībām var darboties gan kā galvenais, gan kā palīglīdzeklis aizsardzībai. Tiem ir viens un tas pats mērķis – tie ir uzstādīti, lai nolaupītājs nevarētu iedarbināt automašīnu, sākt kustēties un netraucēti izbraukt. Bloķēšanas ierīces (bloķētājus) metāla sviru un slēpto slēdzeņu veidā var uzstādīt uz dažādiem transportlīdzekļa konstrukcijas elementiem:

  • stūres vārpsta
  • pedāļi
  • pārnesumu sviras
  • piekļuves slēdzenes dzinēja nodalījumam un citām konstrukcijas detaļām.

Mehāniskās pretaizdzīšanas ierīces reti tiek izmantotas kā galvenais un vienīgais aizsardzības līdzeklis. Bet visi no tiem ir diezgan efektīvi kombinācijā ar citām, efektīvākām drošības sistēmām. Mehāniskā pretaizdzīšanas ierīce ir viegli uzstādāma un neprasa aktivizācijas izmaksas.

Mēs piedāvājam labākos zīmolus un modernākās ierīces, lai paaugstinātu jūsu automašīnas komforta un drošības līmeni: plašs dažādu veidu automašīnu signalizācijas klāsts.

Piedāvājam Jums ļoti konkurētspējīgu cenu un augstāko darba kvalitāti, kā arī uzstādītās sistēmas atbilstību apdrošināšanas kompānijas prasībām. Mēs nodrošinām pilnu garantiju un pēcpārdošanas servisu mūsu uzstādītajām sistēmām.

Pirms izlemt, vai automašīnā uzstādīt kāda veida pretaizdzīšanas ierīci, mēs pārbaudām katras sastāvdaļas izturību pret elektronisko vai mehānisko spriegumu.

Vienas sistēmas uzstādīšanas un remonta izmaksas svārstās no 30 EUR.

Mūsu servisā varam palīdzēt arī ar Jūsu automašīnas pretaizdzīšanas sistēmas remontu un apkopi.

Tāpat kā jebkura sistēma, arī jūsu ielaušanās trauksmes sistēma sastāv no sarežģīta komponentu kopuma, kas regulāri jāpārbauda, ​​lai nodrošinātu to pilnīgu darbību. Ja kāds jūsu trauksmes sistēmas aspekts neizdodas, var sekot citi, taču daudzas problēmas var viegli novērst, ja tās tiek atklātas agri. Kā drošības sistēmas galvenais aspekts nekad nenovērtējiet par zemu signalizācijas uzturēšanas un uzturēšanas nozīmi.

Pretaizdzīšanas signalizācijas remonts

Ir ļoti svarīgi nemēģināt to darīt pašam, kad pienāk laiks remontēt automašīnas signalizāciju. Mūsu servisa speciālistiem ir prasmes un instrumenti, lai atjaunotu sistēmu darbības traucējumu gadījumā un pārbaudītu problēmu vietas pirms to rašanās. Biežākais iemesls neveiksmīgai pretaizdzīšanas signalizācijai ir vienkārši ilgstoši nemainīt akumulatoru, bet profesionāļi varēs pārbaudīt ne tikai akumulatoru, bet arī drošinātājus un ķēdes. Ja mēģināsiet šīs ierīces salabot pats, jūs varat nejauši sabojāt detektorus vai vadības paneli, izraisot sistēmas darbības traucējumus.

Kad nepieciešams apkalpot apsardzes signalizāciju?

Parasti pietiek ar signalizācijas sistēmas ikgadējo apkopi. Sazinieties arī ar savu apdrošināšanas sabiedrību, jo tai var būt īpašas apkopes prasības. Baterijas nolietojas vairāku gadu laikā, un tādas problēmas kā kukaiņi un korozija var izraisīt trauksmes traucējumus, ja tās netiek atklātas laikā. Šo problēmu novēršana ne tikai izmaksās dārgāk, bet arī var padarīt signalizācijas sistēmu neefektīvu, lai novērstu ielaušanos. Ja signalizācija pārstāj darboties, jūsu īpašums ir apdraudēts, tāpēc šīs ikgadējās vai pusgada pārbaudes ir ārkārtīgi svarīgas. Sazinieties ar mums, lai ieplānotu apsardzes signalizācijas pakalpojumu. Mūsu speciālisti veiks visus nepieciešamos darbus.

Mēs pārbaudīsim Jūsu auto aizdzīšanas sistēmu, lai pārliecinātos, ka atsevišķās komponentes un signalizācija darbojas pareizi.